+48 502 392 792
24listopaddzisiaj imieniny:Emmy, Flory, Romana
O nas
Zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu oraz Centrum Szkoleniowego, które mieszczą się w Katowicach przy ul. Rybnickiej. Spokojny klimat i urok śródmiejskiej kamienicy w połączeniu ze stylowymi wnętrzami sprzyjają relaksowi w miłej atmosferze i pozytywnie wpływają na nastrój podczas zabiegów.
 
Iza
Iza - kosmetolog, właścicielka salonu, instruktor praktycznej nauki zawodu, szkoleniowiec i wykładowca w Studium Kosmetycznym.
Od 10 lat w zawodzie.
Marta
Marta - stylistka paznokci, kosmetolog, specjalistka od żeli i hybryd, uwielbia swoją pracę :)
Anastazja
Anastazja - dołączyła do zespołu amabelle od lipca 2014 roku. Absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego i Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Pochodzi z Ukrainy ale pasję do kosmetyki odkrywa w Polsce.
 
 
Centrum Kształcenia Praktycznego amabelle jest wpisane w Wojewódzkim Urzędzie do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00168/2013. Prowadzimy m.in. szkolenia na zlecenia Urzędów Pracy, które organizowane są w celu podniesienia szans uczestników kursów na znalezienie pracy a także podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych i dopasowanie umiejętności do potrzeb lokalnego rynku pracy.
Dostępne marki